​Centrum Logopedii i Terapii Pedagogicznej LOGOS - specjalizuje się w diagnozie i terapii małego dziecka.

Zajmujemy się kompleksową:

• diagnozą i terapią logopedyczną oraz neurologopedyczną
  • diagnozą i terapią procesów Integracji Sensorycznej
  • diagnozą psychologiczną
  • terapią pedagogiczną
  • terapią ręki
  • gimnastyką korekcyjną
  • wczesną interwencją i wspomaganiem rozwoju

Jako jedna z pierwszych placówek stworzyliśmy program wspierający rozwój dla dzieci 5 - 6 letnich Pierwszy krok w szkole.

Nasza wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra logopedów, pedagogów i psychologów, a także doskonale wyposażone sale terapeutyczne są gwarancją skutecznej terapii.

Każdy program terapeutyczny zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb dziecka.

Serdecznie zapraszamy.