mgr Izabella Czaplicka

mgr Izabella Czaplicka

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, UMCS, SWPS

Logopedia jest nie tylko wykonywanym przeze mnie zawodem, ale również ogromną pasją.

Celem podejmowanej przeze  mnie terapii jest poprawa funkcjonowania moich pacjentów każdego dnia.

Aby podnosić swoje kwalifikacje, biorę systematycznie udział w kursach, szkoleniach i konferencjach.

W gabinecie Logos zajmuję się diagnozą i terapią logopedyczną oraz neurologopedyczną dzieci.

Prowadzę terapię dzieci  m.in. z opóźnionym rozwojem mowy, z dyslalią, niepelnosprawnpścią intelektualną, z autyzmem.

Prywatnie jestem mamą trojki dzieci.

O nas  •  Oferta  •  Cennik  •  Polityka prywatności  •  Kontakt
Copyright © Logos - Centrum Logopedii i Terapii Pedagogicznej  •  All rights reserved  •  designed by estores.pl