mgr Martyna Janiszewska

logopeda, nauczyciel języka polskiego

Absolwentka logopedii oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie doktorantka Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie logopedii.

Już w trakcie studiów prowadziła indywidualne terapie logopedyczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a także odbyła staże w wielu placówkach medycznych i edukacyjnych.

Od kilku lat pomaga pacjentom zarówno z zaburzeniami mowy, jak i języka oraz prowadzi zajęcia ze studentami Logopedii Ogólnej i Klinicznej na Uniwersytecie Warszawskim.

W centrum Logos zajmuje się diagnozą i terapią logopedyczną.