mgr Zuzanna Rosłaniec

fizjoterapeuta, terapeuta Integracji Sensorycznej, terapeuta PNF,
instruktor gimnastyki korekcyjnej

Fizjoterapeuta posiadający uprawnienia pedagogiczne. Terapeuta integracji sensorycznej SI, terapeuta PNF. Posiada także,  uprawnienia instruktora gimnastyki korekcyjnej i nowoczesnych form gimnastyki, ukończyła pierwszy stopień szkolenia z Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Pracuje w Przedszkolu Integracyjnym nr 45 w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia gimnastyczne ogólnorozwojowe i korekcyjne dla wszystkich grup przedszkolnych oraz indywidualną rehabilitację dzieci niepełnosprawnych. Diagnozuje dzieci pod kątem profilaktyki wad postawy. W trakcie terapii indywidualnej dzieci są usprawniane zgodnie ze swoimi potrzebami określonymi wcześniej podczas badań diagnostycznych.

Prywatnie mama dwóch chłopców 10 letniego Kuby i 7 letniego Maćka.
Czynnie uprawia bieganie i fitness. Pasjonatka łyżwiarstwa figurowego.

W centrum Logos zajmuje się diagnozą i terapią integracji sensorycznej, gimnastyką korekcyjną oraz terapią ręki.