O nas

Logos therapy Centrum Wspierania Rozwoju - specjalizujemy się w diagnozie i terapii dzieci i młodzieży

Witamy na naszej stronie.
Dziękujemy, że nas odwiedziłeś.

Logos Centrum Logopedii i Terapii Pedagogicznej powstało na warszawskim Ursynowie w 2005 roku.
Miejsce, które stworzyliśmy ponad 18 lat temu powstało z myślą o wspieraniu rozwoju dzieci.

Specjalizujemy się w działalności diagnostycznej i terapeutycznej w zakresie:

• logopedii,
  • neurologopedii,
  • terapii miofunkcjonalnej
  • integracji sensorycznej
  • terapii ręki

Wyznaczone cele terapeutyczne zawsze realizujemy w życzliwej i bezpiecznej atmosferze, pełnej szacunku dla potrzeb i możliwości dziecka. Wspólnie pokonujemy trudności i wyzwania odkrywając ogromny potencjał rozwojowy każdego dziecka.

Aby jeszcze lepiej pomagać i wspierać, ciągle rozwijamy nasze umiejętności i kompetencje biorąc udział w licznych szkoleniach, projektach naukowych i konferencjach. Już niedługo poszerzymy naszą działalność terapeutyczną, o wsparcie w zakresie psychoterapii dzieci i młodzieży.

W tym roku postanowiliśmy także zmienić nazwę naszej placówki na Logos therapy Centrum Wspierania Rozwoju, która pełniej oddaje to czym od tylu lat się zajmujemy.
To co się na pewno nie zmienia, to filary naszej działalności terapeutycznej, które pozostają zawsze niezmienne, a jest to:

ZAANGAŻOWANIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ RELACJA INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Serdecznie zapraszamy.

Mamy nadzieję, że spodobamy się Wam w naszej nowej odsłonie.

zespół Logos therapy
Ewelina, Ania, Iza, Karolina, Magda i Paulina:)

Odwiedź nas w SOCIAL MEDIA

Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym stronę www.logos.edu.pl jest Logos therapy Centrum Wspierania Rozwoju ul. Wąwozowa 30/1, 02-796 Warszawa.

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.