O nas

Logos therapy Centrum Wspierania Rozwoju - specjalizuje się w diagnozie i terapii małego dziecka.

Witamy na naszej stronie. Dziękujemy, że nas odwiedziłeś.

Logos Centrum Logopedii i Terapii Pedagogicznej powstało na warszawskim Ursynowie we wrześniu 2005 roku.
Miejsce, które stworzyliśmy ponad 17 lat temu powstało z myślą o wspieraniu rozwoju dzieci.

Specjalizujemy się w działalności diagnostycznej i terapeutycznej w zakresie:

• logopedii,
  • neurologopedii,
  • terapii miofunkcjonalnej
  • integracji sensorycznej

Wyznaczone cele terapeutyczne zawsze realizujemy w życzliwej i bezpiecznej atmosferze, pełnej szacunku dla potrzeb i możliwości dziecka. Wspólnie pokonujemy trudności i wyzwania odkrywając ogromny potencjał rozwojowy każdego dziecka.

Aby jeszcze lepiej pomagać i wspierać, ciągle rozwijamy nasze umiejętności i kompetencje biorąc udział w licznych szkoleniach, projektach naukowych i konferencjach. Już niedługo poszerzymy naszą działalność terapeutyczną o wsparcie w zakresie psychoterapii dzieci i młodzieży.

W tym roku postanowiliśmy także zmienić nazwę naszej placówki na Logos therapy Centrum Wspierania Rozwoju, jednak filary naszej działalności terapeutycznej pozostają zawsze niezmienne, a jest to:

ZAANGAŻOWANIE • ODPOWIEDZIALNOŚĆ • RELACJA • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Serdecznie zapraszamy.
Mamy nadzieję, że spodobamy się Wam w nowej odsłonie.

zespół Logos therapy

Odwiedź nas w SOCIAL MEDIA

Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym stronę www.logos.edu.pl jest Logos therapy Centrum Wspierania Rozwoju ul. Wąwozowa 30/1, 02-796 Warszawa.

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.